Hakkımızda
Misyon, Vizyon, Politika
Tarihçe
Politikalarımız
HAKKIMIZDA

Sera Giyim Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Toplam kalite yönetimi anlayışı ile sektörde saygın bir konuma sahiptir. Türkiye içinde ve dışında kaliteli ürünleri ile dikkatleri çeken Sera Giyim Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti., her geçen gün gelişen teknolojiye göre yenilenen makine parkuru ile üretimde kalitenin arttırılmasını hedeflemektedir. Diğer yandan geçerli üretim lisanslarına sahip olan Sera Giyim Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. "Sanayi Odası Yeterlilik Belgesi" sahibidir.


Türkiye içerisinde H&M, Görkem Giyim Sanayi gibi tekstil devlerine üretim yapan Sera Giyim Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti., fabrika satış mağazası ile de perakende tekstil sektöründe de kendisine yer edinmiştir.


Uluslar arası arenada da kendisini gösteren Sera Giyim Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti., patentli ürünleri Avrupa'nın belli başlı ülkelerine ihrac etmektedir. Bu ülkelerden bazıları şunlardır;


Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Portekiz, Polonya, İspanya, Hollanda, İsveç, İsviçre, Belçika, Danimarka, Amerika.


50.Yıl Mahallesi D.Caddesi No:7 Sultangazi / İSTANBUL adresindeki binasında çalışmalarına devan eden Sera Giyim Sanayi ve Dış Ltd. Şti. günlük 2.500 parçayı bulan bayan dış giyim üretimi ve Uluslar Arası alanda gitgide yaygınlaşan ihrac ağı ile Türkiye ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir.2017 Sera Giyim | Tüm hakları saklıdır.
Web tasarım ve uygulama Prodes Bilgisayar