Hakkımızda
Misyon, Vizyon, Politika
Tarihçe
Politikalarımız
TARİHÇEMİZ

Sera Giyim, 1996 yılında Ramazan Çeçen ve Yasin Çeçen kardeşler tarafından, Bayrampaşa ilçesinde kuruldu. 10 personel ile faaliyete başlayan Sera Giyim Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Türkiye gibi üst üste ekonomik krizler ve devalüasyonlar yaşayan bir ülkede, ilkeli ticaret anlayışından taviz vermeyen yapısı ile tekstil sektöründe kendisine saygın bir yer edindi.


Başlangıcından bugüne planlı bir gelişme seyri gösteren Sera Giyim Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti., özellikle tekstil sektörünün her geçen gün geliştirilen üretim cihazlarını ve işletme yönetimine işlevsellik kazandıran teknolojik yenilikleri yakından takip etti. Bir yandan, üretim ve dağıtım ağını çağın imkanlarına göre geliştiren ve yenileyen Sera Giyim, diğer yandan ar-ge departmanının etkin çalışmalarıyla pazarlama ve satış ağını genişletti. Bu yönüyle, piyasa şartlarına uyumlu ve dengeli bir ilerleme sağlayan Sera Giyim Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Uluslar arası alanda yaptığı kaliteli işlerle ismini duyuran bir marka haline geldi.


Makine parkuru zamanla otomasyon çağı teknolojisine uyumlu hale getiren Sera Giyim, artan talebe bağlı olarak her geçen gün üretim kapasitesini arttırmaya devam etti. Bu süreçte makine ve personel sayısının artış göstermesi ile Sera Giyim Bayrampaşa'daki firma merkezini ve üretim departmanını Gaziosmanpaşa Sultançiftliği sınırları içerisindeki yeni binasına taşıdı. Yeni binasında eskisine nispetle daha geniş imkanlarla çalışmalarına devam eden Sera Giyim, üretimini zamanla daha da profesyonelleştirerek Türkiye'nin önde gelen ihracat firmaları ile satış anlaşmaları imzaladı.


İlkeli ticaret ve kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışından ülkemizin yaşadığı en ciddi ekonomik sıkıntılardan dahi taviz vermeyen Sera Giyim Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. günümüzde, Gaziosmanpaşa Sultançiftliğindeki fabrikasında, son teknoloji ürünü makineleri, 200 personeli, günlük 2.500 parçaya ulaşan üretim kapasitesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.
2017 Sera Giyim | Tüm hakları saklıdır.
Web tasarım ve uygulama Prodes Bilgisayar